Raadioelektroonika arendus

Ranteloni 25-aastane tootearenduskogemus võimaldab meil pakkuda oma klientidele kogu tootearenduse tsüklit alates esmase kontseptsiooni loomisest kuni tootmise ja valmis seadmeteni. Meie enda arenduskeskuse ning teadus- ja arendustegevuste tulemusel valmivate uudsete lahenduste kasutajateks on nii tsiviil-, tööstus-, julgeoleku- kui ka riigikaitsevaldkonna kliendid üle maailma.

Tootearendusteenus hõlmab mitmeid kombineeritud raadioside-, elektroonika-, tarkvara-, tehisintellekti- ja mehaanikapõhiseid arendusi. Kogu protsess toimub kompaktselt ühes kohas ja nii on ka parim võimalik tulemus kindel. Pakkumaks klientidele ja koostööpartneritele kõige tänapäevasemaid ja moodsamaid lahendusi jätkab ettevõte investeerimist oma tootearenduse võimekusse.

Ranteloni meeskonnas on insenerid ja spetsialistid, kes kuuluvad valdkonna parimate hulka. See lubab Rantelonil olla paindlik ja luua kliendile parimaid lahendusi optimaalse ajakuluga. Kasutame eranditult moodsaid tööriistu, laboreid ja testimisseadmeid. Oma tootmisvõimekuse olemasolu võimaldab meil valmistada toodete või seadmete prototüüpe kiiresti. Vajalikke abivahendeid ja testseadmeid on võimalik toota ka arendustöö tarbeks.

Niisiis, Rantelon on kindel valik, kui soovid saavutada konkurentsieelist ja otsid selleks kõrgtehnoloogilist elektroonikat arendavat ettevõtet, mille lõpptooted oleks mõistliku hinnaga ja järgiks valdkonna kõige rangemaid standardeid. Ja mis peamine, kelle asjatundlikkus oleks tõestatud rahvusvaheliste tehnoloogiaettevõtete partnerluse ja pikaaegsete kogemustega.

Võta ühendust meie eksperdiga

Priit Kinks

Peainsener / juhatuse liige
+372 681 3653 development@rantelon.ee
Saada email
Priit Kinks