Elektroonika tootmine

Rantelon valmistab eri tööstussektoritele ja lõppkasutajatele suunatud elektroonikaseadmeid, nii omatoodetena kui ka allhankena. Allhanget on võimalik tellida nii täislahenduse kui ka eri etappidena – kujundus, tootmine, häälestus, parandus jne. Kogu tootmine on sertifitseeritud ja vastab ISO standarditele, üle 90% sellest eksporditakse.

Rantelon on enam kui 25-aastase ajalooga usaldusväärne ja paindlik tootmispartner. Rantelon pakub elektroonika tootmise täistsüklit – alates trükkplaatide ja mehaanika detailide kujundamisest kuni kogu tootmisega seotud logistika korraldamiseni.

Kvaliteetseima tulemuse saavutamiseks kasutame mh järgnevaid masinaid:

  • SMT ladumisliini,
  • selektiiv-jootmisliini TH komponentidele,
  • automaatset visuaalselt kontrolli (AOI),
  • eri testseadmeid funktsionaalsuse kontrolliks,
  • pidevalt laienev seadmete valik.

Elektroonikakomponentide käitlus ja säilitamine toimub rangelt kontrollitud keskkonnas ja tingimustes.

Soovi korral teeme kohapeal valmis ka toodete korpused, jahutuselemendid, antennid ja muud kliendi soovitud mehaanilised detailid. Need valmistatakse modernsetel seadmetel nagu CNC-frees, CNC-treipink, nurgalõike-painutuspink jpt. Materjalina kasutame põhiliselt alumiiniumi EN-AW-6063 ja EN-AW-6082 ning erinevaid plaste. Projekteerimine toimub 3D-keskkonnas SolidWorks, meie insenerid osalevad järjepidevalt selle tarkvara täienduskoolitustel.

Kõik koostetöötajad on läbinud erinevad rahvusvaheliselt tunnustatud IPC-standardi koolitused. Et tagada toodete ja teenuste kvaliteeti, nõuetele vastavust ja efektiivset töökorraldust, järgib Rantelon ISO standarditele vastavat juhtimissüsteemi.

Võta ühendust meie eksperdiga

Maire Kokk

Tootmisjuht
+372 681 3655 production@rantelon.ee
Saada email
Maire Kokk