Ost

TELLIMISINFO

1. Tellimine telefoni teel:

Esitage tellimus telefonitsi, helistades telefonil 681 3650. Kui tellimus on vastuvõetud, on võimalik tooted kätte saada kohapeale järgi tulles või kasutades kullerteenust. Kui soovite saadetise kohaletoimetamist kulleriga, lisandub tellimuse maksumusele kullerteenuse tasu. Arve saadetakse e-mailile ning tellimus võetakse töösse pärast ülekande laekumist.

2. Tellimine e-maili teel:

Esitage tellimus aadressile rantelon@rantelon.ee. Kui tellimus on vastuvõetud, saadetakse tellimuse kinnitus e-maili teel koos arvega tagasi. Tellimus võetakse töösse pärast ülekande laekumist.

3. Tellimine e-poe kaudu:

1) Valige toode, mida soovite osta. Kui soovite kauba lisada ostukorvi, klikkige lingile „Lisa korvi“. Ostukorvi sisu saate vaadata klikkides lingile „Vaata ostukorvi“.
2) Ostukorvis kontrollige, kas kõik soovitud tooted on nimekirjas. Vajutage lingile „Mine kassasse“.
3) Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastatava info täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Lisainfosse võite soovi korral lisada märkused tellimuse kohta.
4) Makse sooritamiseks valige endale sobivaim makseviis – Ettemaks (saadame arve e-posti aadressile) või Sularahas (saab tasuda kohapeal).
5) Klikkides lingil „Esita tellimus“, on tellimus vastu võetud ning näete uuesti tellimuse sisu ning andmeid.

Olles tellimused kätte saanud, saadame kinnituse tellija e-posti aadressile. Kui ilmneb vajadus millegi täpsustamiseks, võetakse teiega ühendust telefoni või e-posti teel.

Kui juhtub, et parasjagu on soovitud toode otsas, teavitame teid sellest ja leiame sobivaima lahenduse. Kui meie pakkumine ei sobi, on teil võimalus tellimus tühistada.

4. Tellimuse maksumus:

Toodete maksumus on välja toodud ostukorvis. Kui soovite saadetise kohaletoimetamist kulleriga, lisandub tellimuse maksumusele kullerteenuse tasu.

5. Tellimuse täitmise tähtajad:

Tooted jõuavad kliendini 1-3 tööpäeva jooksul. Kohapeale järgi tulles on võimalik tooted kätte saada tellimuse esitamise päeval.

Kui saadetis ei jõua adressaadini saaja poolt edastatud info puudulikkuse tõttu, vastutab saadetise eest saaja. Et saaksime võimalike probleemide korral teiega ühendust võtta, täitke palun kindlasti oma kontaktandmete lahtrid.

6. Tellimuse tühistamine:

Juhul, kui peale tellimuse esitamist soovite siiski tellimuse tühistada, palume helistada telefonil 681 3650.

7. Turvalisus:

Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele.