<oembed><version>1.0</version><provider_name>Rantelon</provider_name><provider_url>https://rantelon.ee/en/</provider_url><title>RFA-30-50NN &#x2013; Rantelon</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="isIskqkGmX"&gt;&lt;a href="https://rantelon.ee/en/product/rfa-30-50nn/"&gt;RFA-30-50NN&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://rantelon.ee/en/product/rfa-30-50nn/embed/#?secret=isIskqkGmX" width="600" height="338" title="&#x201C;RFA-30-50NN&#x201D; &#x2014; Rantelon" data-secret="isIskqkGmX" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://rantelon.ee/wp-includes/js/wp-embed.min.js
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://rantelon.ee/wp-content/uploads/2023/05/RFA-30-50NN-scaled-e1685539012380.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>2560</thumbnail_width><thumbnail_height>2560</thumbnail_height><description>RFA-30-50NN Rantelon&#x2019;s RFA-30-50NN is designed to attenuate radio frequency signals with power up to 50Wavg within the frequency range from DC to 3,5GHz.&#xA0;With robust aluminum alloy body attenuator can withstand 50W CW power for 30min period at environment temperature up to 25&#xBA;C. KEY FEATURES: Wideband DC-3.5GHz High power up to 50W CW Robust aluminum alloy [&hellip;]</description></oembed>