<oembed><version>1.0</version><provider_name>Rantelon</provider_name><provider_url>https://rantelon.ee/en/</provider_url><title>RFA-3-150NN &#x2013; Rantelon</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="iQODtWcfjc"&gt;&lt;a href="https://rantelon.ee/en/product/rfa-3-150nn/"&gt;RFA-3-150NN&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://rantelon.ee/en/product/rfa-3-150nn/embed/#?secret=iQODtWcfjc" width="600" height="338" title="&#x201C;RFA-3-150NN&#x201D; &#x2014; Rantelon" data-secret="iQODtWcfjc" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://rantelon.ee/wp-includes/js/wp-embed.min.js
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://rantelon.ee/wp-content/uploads/2023/12/RFA-NN.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>720</thumbnail_width><thumbnail_height>720</thumbnail_height><description>RFA-3-150NN Rantelon&#x2019;s RFA-3-150NN is designed to attenuate radio frequency signals with power up to 150Wavg within the frequency range from DC to 1,5GHz. With robust aluminum alloy body attenuator can withstand 150W CW power for 10min period at environment temperature up to 25&#xBA;C. KEY FEATURES: Wide-band DC &#x2013; 1.5GHz High power up to 150W CW [&hellip;]</description></oembed>