<oembed><version>1.0</version><provider_name>Rantelon</provider_name><provider_url>https://rantelon.ee/en/</provider_url><title>AMP170220-80W-A01 &#x2013; Rantelon</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="xCaHG0XN2n"&gt;&lt;a href="https://rantelon.ee/en/product/amp170220-80w-a01/"&gt;AMP170220-80W-A01&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://rantelon.ee/en/product/amp170220-80w-a01/embed/#?secret=xCaHG0XN2n" width="600" height="338" title="&#x201C;AMP170220-80W-A01&#x201D; &#x2014; Rantelon" data-secret="xCaHG0XN2n" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://rantelon.ee/wp-includes/js/wp-embed.min.js
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://rantelon.ee/wp-content/uploads/2023/12/AMP170220-80W-A01-scaled-e1701795106631.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>1500</thumbnail_width><thumbnail_height>1500</thumbnail_height><description>AMP170220-80W-A01 The model AMP170220-80W-A01 is a high power solid state amplifier which utilizes the latest GaN Technology, suitable for application from 1700 to 2200MHz. The amplifier has built-in control, monitoring and protection circuits. KEY FEATURES: Power isolator at output High output power 80W High gain 50dB min Small and lightweight Supply 28V Built-in protections RoHS [&hellip;]</description></oembed>